+90 (212) 252 61 71 | turssa@turssa.org

EN | TR

MultiPurpose

ISSA'dan

ISSA Kataloğu Elektronik Ortamda!

Bu benzersiz özellik ISSA Kataloğunuzu csv formatında kendi sistemize yüklemenize olanak sağlayacak ve böylelikle kendi iç satın alma ve tedarik sisteminize entegre olarak yazım hatalarını en aza indirgemiş olacaksınız.

Buna ek olarak ürününüzü hatasız bulabilmek için binlerce görüntü yükleyebilme özelliği mevcuttur. Benzersiz 7 haneli ISSA numaralandırma sistemi sizin kendi sisteminize entegre olarak veriminizi arttıracak sipariş ve teklif girişlerinizde ki tekrar tekrar yapılan yanlışları azaltacaktır.

Sistem çok basit. Kayıt Formunu doldurup, Veri Lisansı Kullanım Şartlarını kabul ederek ve ISSA’nın güvenli on-line ödeme sisteminde ücretinizi ödeyerek tarafınıza verilecek erişim sayfasından bu dosyaları indirebileceksiniz. 3 yıllık kullanımı kapsayan Lisans Ücreti £1.500’dir. Geçerli sürüm ise 2013’tür ve sonraki planlanan sürümü ise güncellenmiş ve revize edilmiş numaralandırılmış olarak en geç 2018 yılında yayımlanacaktır.

ISSA Gemi Mağazaları Katalog Lisansı burada görülebilir.

Devam etmeden önce bu Lisans içinde belirtilen şartları okumanız önerilir.

The Ship Supplier
The leading publication for the global ship supply industry The ISSA Ship Supplier magazine is the leading publication for the global ship supply industry. It is also the official publication of ISSA – The International Ship Suppliers & Services Association.
Published quarterly, The ISSA Ship Supplier magazine is distributed to all ISSA members as well as purchasing managers within the world’s leading ship owning, operating and management companies. In each issue, our team of top writers and reporters bring you the very latest ship supply news and information from around the world. As the leading publication in the ship supply and chandlery sector, The ISSA Ship Supplier is the ideal medium for advertising your company and services. Together with its sister publications, the ISSA Ship Stores Catalogue and the ISSA annual wall planner, The Ship Supplier offers the best print and online advertising solutions you will ever need.
VOLUME 52 Spring 2012 Regional focus: Scandinavia, Singapore & Asia Food & Beverage ISSA 57 Cádiz Preview Posidonia Preview Fire & Safety
Read the latest magazine!

The Ship Supplier Haberin Eki İçin Tıklayınız

CONDITIONS OF SALE

These conditions for the international shipstore trade set out the rights and duties of both ship suppliers and ship owners, formulated by the INTERNATIONAL SHIP SUPPLIERS ASSOCIATION (ISSA) and deposited at THE HAGUE, Netherlands. With effect from the date they are deposited at THE HAGUE, these Conditions supersede the 1995 Edition.

The Ship Supplier Issues